بازار بزرگ کشاورزی

۰۹۲۱ xxx ۲۹۷۳       

گزارش تخلف


گزارش مشکل


در صورت وجود مشکل در هر قسمت از آگهی لطفا به ما گزارش دهید.

لطفا مشکل مورد نظر خود را وارد کنید
پرتال جامع بازار بزرگ کشاورزی

پرتال جامع بازار بزرگ کشاورزی

استان خراسان رضوی, شهر مشهد

http://www.bbk-iran.com

bbkbarfab@gmail.com

بروز شده در : ۱۹ فروردین ۱۳۹۸

بازدید : 27

بازار بزرگ کشاورزی ایران بر پایه خرید و فروش کالا شکل گرفته به این معنی که تمامی تولید کنندگان و تامین کنندگان ماشین آلات ، ادوات ، لوازم و تجهیزات و نهاده های کشاورزی ، آبیاری ، دام و طیور و آبزیان به عنوان فروشنده کالاهای خود می باشند. 

امروزه یکی از مهم ترین چالش هایی که اكثر جامعه كشاورزي اعم از توليد كننده ، بهره بردار بخش كشاورزي ،جامعه محقق و متخصص با آن رو برو مي باشند نحوه ارتباط موثر ،مفيد و مستقيم با يكديگر است و بالطبع راه هاي موجود ارتباطي نيز (نشريات و نمايشگاه ها) به تنهايي جوابگوي نياز فعلي جامعه كشاورزي نمي باشد. اما درحال حاضر ازيك طرف با گسترش اینترنت و ايجاد روش های نوین تجارت وازطرف ديگر با پا به عرصه نهادن نسل های انسانی جدیدتر كه روش های نوین را کارا تر می يابند؛ زمینه برای بهره گرفتن از این روشهای تجارت به شیوه الکترونیکی فراهم تر از پیش شده است.

بازار بزرگ کشاورزی ایران با هدف ارایه خدمات به روز و گسترده به جامعه بخش کشاورزی شکل گرفته است. فعالیت این پرتال به صورت b2b -- Business-to-business می باشد ،در این بازاراساس کار بر پایه خرید و فروش کالا شکل گرفته به این معنی که تمامی تولید کنندگان و تامین کنندگان ماشین آلات ، ادوات ، لوازم و تجهیزات و نهاده های کشاورزی ، آبیاری ، دام و طیور و آبزیان می توانند به عنوان فروشنده کالاهای خود را برای فروش ارایه نمایند و خریداران نیز اعم از کشاورز ، دامدار و مرغدار و... میتوانند بصورت مستقیم از فروشنده مورد نظرکالای خود را خرید نموده و در مقابل محصولات تولیدی خود را برای فروش در این بازار ارایه نمایند.

در بازار بزرگ کشاورزی ایران علاوه بر نیازهای تجاری و اقتصادی سایر نیازهای بهره برداران اعم از اطلاع و دسترسی به آخرین اخبار ، مقالات ، تازه های تولید ، قیمت روز نهاده ها ، اخبار نمایشگاه ها نیز ارایه می شود.


و اما همه چیز درباره بازار بزرگ کشاورزی ایران:

شرکت برفاب خراسان در سال 1374 به همت مهندس عباسعلی ملک محمدی ، مهندس علی طیرانیان و جمعی دیگر از مهندسین کار آزموده تاسیس گردید و از همان ابتدا اهم فعالیت خود را بر تولید ، طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار قرار داد.

مدیران این شرکت که همگی فارغ التحصیل سال 1357 از دانشگاه مازندران  می باشند ، به پشتوانه سالها تجربه  و فعالیت در شرکت های تولیدی و کشت و صنعت ، توانستند گامهایی اساسی در بخش کشاورزی خراسان و سایر استان ها بردارند که از آن میان می توان به معرفی و استفاده صحیح از سیستم های آبیاری بارانی ویل موو اشاره کرد که بدون اغراق در آن زمان گامی بسیار بزرگ و شاید دور از ذهن می نمود . اما با تلاش بی وقفه و ایمان و اعتقاد به موفقیت ، این تلاشها به ثمر نشست و از آن پس تا کنون کشاورزی استان شاهد پیشرفت چشمگیر و رو به رشدی در زمینه آبیاری تحت فشار بوده است که کشاورزان منطقه خود بهترین گواه این مطلب و شاهد سختی ها و تلاش مستمر در این  راه هستند .

آنچه از دیروز تا کنون همواره سر لوحه کار ما بوده ، خدمت به وطن و قدم برداشتن در راه آبادانی این مرز و بوم بوده و آنچه امروز ما را تشویق و ترغیب به ایجاد این پرتال نمود نیازی بود که در بخش کشاورزی احساس می شد چرا که رشد جمعیت و پیشرفت تکنولوژی ، جهان را وارد عرصه جدیدی از اطلاعات و ارتباطات نموده که به تبع آن بسياري از جنبه‌هاي اقتصادي ،‌ اجتماعي و فرهنگي حيات بشر دستخوش تحولاتي عميق گردیده است که يكي از ابعاد اين تحول ، تغييراتی است كه در روابط اقتصادي به وجود آمده و طبیعتا مبادلات تجاري به سرعت از حالت سنتي خارج شده و به سوي انجام مبادلات مبتني بر اطلاعات الكترونيك در حركت است .

صنعت کشاورزی نیز از این چرخه تغییرات به دور نمانده است و از آنجا که کشور ما نیز به عنوان یک کشور در حال توسعه  نیاز به پیشرفت و تغییر در این مقوله دارد لذا گام نهادن در این عرصه اجتناب ناپذیر است و گام برداشتن در پیشبرد آن ، وظیفه ای است که تاخیر در آن بیش از این جایز نیست . بنابراین از سویی با توجه به رشد روز افزون فعالان بخش کشاورزی و دام و طیور در عرصه تولید و مصرف و از سویی دیگر نابسامانی اطلاعات در نحوه عرضه و تقاضا ، نیاز به ایجاد مجموعه ای کامل ، با در نظر گرفتن تمامی نیازهای تولید کنندگان و مصرف کنندگان  احساس می شد ، لذا با همت و تلاش متخصصان داخلی شرکت برفاب در بخش کشاورزی ،  فناوری اطلاعات و سایر بخش ها بر آن شدیم که قدم در این راه مهم و ارزشمند نهیم .

امید است بتوانیم با استعانت از قادر متعال و با اتکا به پشتکار و ایمان خود و با همیاری شما دلسوزان هموطن در این راه موفق شویم.


در صورت تماس، جهت همکاری بیشتر بفرمایید از سایت آی کشت شماره تان را برداشتم.