744 بازدید

فروش نوار آبیاری تیپ تی اف پی

آگهی دهنده: فروشگاه بزرگ آبیاری

فروش نوار آبیاری تیپ تی اف پی

فروش نوار آبیاری تیپ تی اف پی TFP اصفهان (شرکت تیران)، درز از بغل، ارسال به سراسر کشور (شیراز و گچساران و فروزآباد و داراب استان فارس، خوزستان، دیر و دشتستان استان بوشهر، بندرعباس و میناب و حاجی آباد استان هرمزگان، مشهد و شیروان و فاروج و جلگه رخ و سبزوار خراسان، پاکدشت و ورامین استان تهران) از نوار تیپ برای آبیاری قطره‌ای کشت‌های ردیفی و فصلی مانند گوجه فرنگی، فلفل، سیب زمینی، توت فرنگی ، پیاز، خربزه، طالبی، هندوانه ، چغندر قند، ذرت و محصولات جالیزی دیگر و حتی گندم و یونجه استفاده می‌شود. 

نوار آبیاری قطره‌ای برای کشت‌های گلخانه‌ای نیز استفاده می‌شود. از محاسن استفاده از نوار آبیاری (نوار تیپ) می‌توان به موارد زیر اشار کرد: 
نوار آبیاری قطره ای در اکثر زمین‌ها و جالیزها قابل استفاده و پهن کردن می‌باشد. برای استفاده از نوار تیپ به فشار آب زیادی (هد پمپ) احتیاج نیست و از آن می‌توان در زمین‌های دارای پستی و بلندی محدود نیز بدون تسطیح زمین استفاده کرد. 
مزایای نوار تیپ تی اف پی به صورت تیتروار عبارتند از: 
۱- در هنگام کشت در زمین‌های نسبتاً وسیع و عمده، به صورت مکانیزه با استفاده از نصب قرقره در پشت تراکتور نصب نمود. 
۲- نصب نوارر تیپ آسان و سریع بوده و حمل و نقل آن از انبار به مزرعه به خاطر سبکی وزن راحت می‌باشد. 
۳- اتصالات مورد نیاز نوار آبیاری به صورت قطعات ساده و استاندارد با قیمت‌های پایین موجود است و بدون هرگونه پیچیدگی در نصب می‌باشند. 
۴- جنس خاص پلیمر مورد استفاده در تولید نوار تیپ تی اف پی باعث جلوگیری از چسبیدن جلبک و رسوبات معدنی به آن می‌شود. 
۵- نوار آبیاری استاندارد و با کیفیت (مانند نوار تیپ تی اف پی اصفهان) در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید، کودهای شیمیایی، سموم و آفت‌کش‌های کشاورزی مقاومت مناسبی دارد 
۶- استفاده از نوار تیپ باعث صرفه‌جویی چشمگیری در مصرف آب و افزایش سطح زیر کشت می‌شود که همین امر باعث ترغیب کشاورزان به استفاده از نوار آبیاری در کشت گندم شده است. 
۷- افزایش بازدهی محصولات و جلوگیری از رشد علف‌های هرز (به خاطر آبیاری موضعی) در سطح زمین کشاورزی  

مشخصات نوار تیپ تی اف پی (TFP) اصفهان 
* موجود در فاصله درزهای ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سانتیمتری 
* دارای طول ۱۰۰۰ متر در هر رول
* آبدهی هر درز نوار تیپ تی اف پی با فواصل درز ۱۰ سانتیمتری برابر ۱٫۸ لیتر در ساعت، فواصل درز ۲۰ سانتیمتری ۲ و ۳ لیتر در ساعت و فواصل درز ۳۰ سانتیمتری ۲ لیتر در ساعت می‌باشد. 
* حداکثر فشار کاری نوار آبیاری تی اف پی ۱٫۲ بار می‌باشد

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت