72487 بازدید

کود پتاس بالا پروتولیف ایتالیایی

آگهی دهنده: مرتضی نظری

کود پتاس بالا پروتولیف ایتالیایی 40-5-3 یک کیلویی محصولی از کشور ایتالیا

کودکامل ان پی کا 3/5/40 با در صد استاندارد و آنالیز شده 3%ازت 5%فسفات 40% پتاس (TE3+5+40) بهمراه مواد غذای میکرو یا TE می باشد که برای کلیه محصولات زراعی و باغی در طی زمان رشد، مخصوصا در زمان تبدیل گل به میوه قابل استفاده میباشد مقدار مصرف پروتولیف برای محصولات زراعی 2 تا 2,5 کیلو و برای محصولات باغی 3 تا 5 کیلو جهت محلولپاشی توصیه میشود.
مصرف این کود برای گندم ، کلزا ، سویا در دومین دوره محلولپاشی در زمان شروع دانه بندی با اختلاط قارچکش و یا حشره کش ها توصیه میگیرد و برای سایر محصولات زراعی ، قبل از گل دهی تا زمان برداشت و مخصوصا در زمان تبدیل گل به میوه میتوان محلولپاشی نمود این کود جهت تامین عنصر پتاس و مقاومت در برابر بیماری ها و رنگ آوری میوه و سایز گرفتن آن استفاده میشود.
این کود در بسته بندی های ده کیلویی نیز موجود است که با قیمت بسیار مناسب و مقرون بصرفه در اختیار کشاورزان عزیز قرار میگیرد.( با محاسبه هر کیلو 19800 تومان ،قیمت هر پاکت ده کیلویی 198000 تومان میباشد)
این اطلاعات صرفا جهت تبلیغ محصول نمی باشد و ما قصد داریم با معرفی یک محصول باکیفیت میزان بازده محصولات کشاورزی را در سطح عالی بالا ببریم تا جبران هزینه های سنگین کشاورزان شود. با یکبار خرید کردن، کیفیت محصول و تغییر در میزان برداشت به شما ثابت خواهد شد. توصیه ما به شما این است که حداقل مقدار این محصول را خریداری نمایید و در نیم هکتار زمین خود امتحان کنید بعد مشتری همیشگی ما خواهید ماند. مهمترین نکات جهت خرید و مصرف کودها مخصوصا ان پی کا
1. باید بدانید که هیچ کود ان پی کایی وجود ندارد که فرمول آن استاندارد باشد و در آنالیز جواب مطلوب و نزدیک به درصد ذکر شده را بدهد و قیمت آن هم ارزان باشد حتی کودهای داخلی
2. همیشه به میزان مصرف ان پی کا ها دقت کنید بعنوان مثال شاید شما یک کود ان پی کا را با قیمت مناسب خریداری نموده اید ولی مقدار مصرف این کود سه تا پنج کیلو در هکتار می باشد و از طرفی دیگر پیشنهاد کود گران تری با مصرف دو تا سه کیلو در هکتار را بخاط اختلاف قیمت جزئی آن رد کرده اید که در نهایت صرفه اقتصادی و کیفیت ترجیحا با محصول گرانتر بوده است.
3. نسبت به کشور سازنده محصول ، وسواس به خرج دهید چرا که برای تولید و تایید یک محصول در بعضی از کشور ها ، نظیر کشورهای اروپایی و آمریکایی میبایست برای تولید یک محصول از فیلترهای زیادی رد شوند تا بتوانند مجوز تولید را بگیرند ولی در بعضی از کشورها، متاسفانه فقط کمیت ملاک است نه کیفیت!!!!! که اکثر کودها با مواد اولیه بی کیفیت تولید میشوند.
4. برای اینکه کیفیت محصول به شما ثابت شود ابتدا محصول را در یک پنجم زمین خود امتحان کنید و با بقیه زمین مقایسه نمایید تا از کیفیت جنس و عملکرد ان مطلع شوید.
5. برای کم کردن هزینه ها سعی کنید از بسته بندی های بزرگتر استفاده کنید که از قیمت پایین تری برخوردار هستند چون شما دقیقا همان جنس را می خرید ولی هزینه های اضافی نظیر بسته بندی یک کیلویی و هزینه های حمل را پرداخت نمی کنید که میانگین برای یک محصول حدود شش هزار تومن اختلاف در هر کیلو تخمین زده میشود که در یک بسته بندی ده کیلویی شصت هزار تومان اختلاف محاسبه میشود.
6. در مصرف کود حتما از تجربیات سایر کشاورزانی که از آن مصرف کرده اند استفاده کنید.
7. برای گرفتن نتیجه بهتر، حتما عصرها محلولپاشی کنید.
8. میزان مصرف آب برای یک هکتار بستگی به سطح سبز گیاه دارد که بین دویست تا چهارصد لیتر برای محصولات زراعی و هزار لیتر برای محصولات باغی توصیه میشود
9. حتما و حتما کود را ابتدا در یک ظرف کوچک با آب خوردن حل کنید و بعد داخل تانکر بریزید
10. تمام سعی خود را بکنید که از سمپاش های دارای هم زن استفاده کنید
11. بابت اختلاط با سایر سموم و کودها حتما از فروشنده سوال کنید
12. یکی از نکات کلیدی بعد از بذر و زمین ، تغذیه است در صورت تغذیه مناسب مطمئن باشید برداشت خودتان را به دوبرابر خواهید رساند و از این راه میتوانید کلیه هزینه های خود را جبران کنید.
13. باید بدانید که شما هزینه زیادی را بابت آماده کردن زمین ،کاشت ،داشت،آبیاری ، نیروی کار و ..... کرده اید پس در مصرف کود سختگیر نباشید، چون صد در صد هزینه های شما را جبران میکند یادمان باشد با تغذیه مناسب از محصولات با کیفیت میتوانیم از مصرف بی رویه سموم شیمیایی جلوگیری کنیم چون با این کار مقاومت محصولات کشاورزی نسبت به آفات و بیماری ها زیاد شده و آفات و بیماری ها نمیتوانند به ما خسارت اقتصادی وارد کنند.
ما با تغذیه مناسب سه تاثیر مهم و شگرف در کشاورزی ایجاد خواهیم کرد:
1- محصول سالمتر در جهت جامعه سالم تر خواهیم داشت که این خود قدم بزرگی در عرصه کشاورزی خواهد بود.
2- افزایش کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی و بدست گرفتن بازارهای جهانی
3- کاهش هزینه های کشاورزی قیمت برای مصرف کننده : هر بسته 28000 تومان

  

جهت خرید انلاین کلیک کنید


جهت خرید تلفنی و یا خرید ویژه همکاری با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۱۷۳۲۱۷۹۳۱۴  ساعت ۸ الی ۱۵
۰۹۱۲۰۹۷۹۸۹۲  ساعت ۸ الی ۲۲

تماس از طریق تلگرام:

۰۹۱۱۳۷۱۶۵۶۸

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت