1732 بازدید

کود مرغی فرآوری شده و انواع کود آلی

آگهی دهنده: حافظان جاوید

فروش انواع کود مرغی و آلی

شرکت کشت و صنعت حافظان جاوید

عرضه مستقیم کود مرغ از مرغداری کود مرغی خالص ۱۰۰% خشک طراحی و ساخت خط تولید کود گوگرد کشاورزی گرانوله پلت سولفات آمونیوم ازبک

کود دامی اصلاح، غنی و کمپوست شده کود با ارزشی است که ضمن اصلاح خواص فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی خاک بیش از ۱۰ عنصر غذایی را نیز در اختیار ریشه گیاهان قرار می دهد. 

کود دامی تازه و نپوسیده می تواند مشکلاتی برای رشد و نمو گیاهان زراعی و باغی بوجود آورند. کود دامی تازه در حین پوسیدن در خاک گاز سمی آمونیاک تولید می کند که این کود در ریشه و بذر گیاهان موجب سوختگی می گردد.

کود دامی تازه به مقدار کافی نمک دارد که استفاده مستمر از این نوع کود دامی موجب تجمع نمک در خاک محیط ریشه درختان و گیاهان زراعی می گردد که در شرایط زیاد شدن نمک، ریشه درخت قدرت جذب آب و عناصر غذایی خود را از دست می دهد و به تدریج برگ درختان زرد و خشک می شوند. 

امکان دارد کود دامی تازه به مقدار زیاد ازت وارد خاک نماید که می تواند تعادل رشد رویشی و زایشی خاک را بهم بزند. کود دامی تازه به مقدار زیاد بذر علف هرز دارد این بذر ها با سبز شدن در اطراف ریشه درختان و گیاهان زراعی موجب کاهش قدرت رویش درخت و گیاه زراعی می شوند و در نهایت درخت ضعیف شده و برگ درختان زرد و خشک می گردد. 

کود دامی تازه دارای مواد بستر دام مانند کاه گندم و جو می باشد که این مواد نسبت کربن به ازت بالا دارند که در نتیجه آزاد سازی ازت از این کود دامی تازه در خاک برای مدتی کاهش شدید ازت قابل جذب برای ریشه درخت و گیاه زراعی بوجود می آید که گیاه زراعی و باغی را دچار کمبود ازت می کند. کود تازه دامی ممکن است حامل میکروب های مضر برای انسان و گیاه باشد که امکان دارد میوه درختان به این میکروب های مضر آلوده شوند و مصرف آنها برای انسان زیان آور است.

جهت خرید انواع کودهای آلی و ارگانیک با ما تماس بگیرید . 

۰۹۳۶۴۸۰۲۸۲۹

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت