2604 بازدید

کود ميکرو کامل گرانوله گلشن کود ایرانیان

آگهی دهنده: خیرالله صابری

کود ميکرو کامل گرانوله گلشن کود ایرانیان

 کود میکرو کامل گرانوله تولید شده در گلشن کود ایرانیان، جایگزین مطمئن کودهای تک عنصری

کود ميکرو کامل گرانوله توليد شده در گلشن کود ايرانيان تحت استاندارد اتحاديه اروپا  و آمريکا توليد ميشود

عناصر تشکیل دهنده کود بشرح زیر است:

الف- عناصر ماکرو: شامل ازت ، فسفر، پتاسیم قابل جذب بمیزان جمعا بین 6 تا 8 درصد که باتوجه به منبع آلی آن 100% قابل جذب بوده و هیچ یک از مضرات عناصر شیمیایی رایج را بهمراه ندارد. 

ب – عناصر میکرو : شامل روی، آهن، منیزیم، منگنز، مس، بر، . . . که با مقادیر قابل قبول جمعا بین 2 تا 3درصد از حجم کود را شامل میشوند و 100% قابل جذب بوده و با توجه به منشا آلی آن از ارزش تغذیه ای بسیار بالایی برخوردار هستند و برای زمین و گیاه بسیار سودمند واقع میشوند.

ج – ماده آلی (OM) : که بمیزان وزنی 50 درصد و مقدار ترکیبی بین 15 تا 30 درصد در این کود موجود میباشد و موجب احیا و بازسازی بافت خاک شده و از فرسایش خاک های مورد استهلاک جلوگیری میکند و عملکرد را در واحد سطح بالا میبرد. ضمن اینکه بخاطر فعال بودن میکرو ارگانیسم های موجود در آن و فعل و انفعالات دایمی موجود آن ، بافت خاک سبک شده و از حالت فشردگی بیش از حد خارج میشود و آب خور خاک افزایش پیدا میکند که ضمن آن،  بازده آبیاری خاک کشاورزی بالاتر میرود و باعث میشود تا در مدت زمان کوتاهی شاهد کاهش یافتن نیاز زمین به آبیاری در واحد سطح باشیم که این مسئله در کنار دیگر مزایای افزایش ماده آلی خاک به افزایش راندمان آبیاری می انجامد.

د – کربن آلی (OC) : ضمن حاصلخیز کردن خاک و بازسازی بافت خاک، باعث افزایش قدرت سوخت و ساز و همگونی و ترکیب عناصر با خاک میشود و باعث میشود عناصر اضافی موجود در زمین کشاورزی نیز بصورت قابل جذب در آمده و بهمراه عناصر موجود در کود کامل میکرو به افزایش بازده محصول کمک کنند.

ه – اسید هیومیک : ماده ای است آلی و بسیار ارزشمند با کاربرد سرعت بخشیدن به رشد گیاه که از ترکیبات کمیاب آلی بوجود میآید و محرکی قوی و اثر بخش برای رشد کمی و کیفی محصول میباشد. این ماده به مقدار بین 10 درصد تا 13 درصد در این کود کامل میکرو موجود میباشد.    

و - اسید فولویک : ماده ای است بسیار موثر برای رشد کمی و کیفی محصول که باعث طراوت و شادابی گیاه نیز میشود و افزایش کیفیت خاک کشاورزی را نیز بر عهده دارد. این ماده نیز بمیزان بین 4 درصد تا 7 درصد در کود کامل میکرو وجود دارد.

ز – گوگرد : گوگرد بعنوان موثرترین ماده برای کاهش و اصلاح قلیایی بودن خاک و اصلاح بافت خاک هایی است که در اثر رسوبات شیمیایی ناشی از مصرف بی رویه ی کودهای شیمیایی دچار فرسایش شده اند شناخته شده است. ضمن اینکه خاک کشاورزی را از حالت قلیایی خارج میکند ، عملیات پرهزینه سم زدایی و آفت کشی را نیز در خاک به بهترین نحو ممکن و با کمترین هزینه ی تحمیلی به انجام میرساند. در کود میکرو کامل گرانوله گلشن کود ایرانیان مقدار بین 8 تا 11 درصد گوگرد وجود دارد .

    خواص کلی کود کامل میکرو گرانوله :

باتوجه به مواد تشکیل دهنده ی کود کامل میکرو گرانوله گلشن کود ایرانیان، میتوان خواص کلی این کود را بصورت زیر برشمرد: اصلاح بافت خاک، کاهش PH خاک، افزایش محصول در واحد سطح، افزایش چشمگیر در کیفیت محصول، افزایش راندمان آبیاری، افزایش ماده آلی خاک های کشاورزی و درنتیجه افزایش ارزش خاک، آفت کشی و سم زدایی از خاک، حذف تدریجی رسوبات مضر شیمیایی از خاک

فروشگاه انلاین کشاورزی بوی سیب دنا، با مدیریت مهندس صابری
مشاوره تخصصی کشاورزی
باغبانی، زراعت، گلخانه، پرورش قارچ
عرضه نهاده های کشاورزی با برترین برندهای داخلی و خارجی
انجام کلیه عملیات های کشاورزی پاکن، هرس، پیوند، سمپاشی

راههای ارتباطی:
۰۷۴۳۳۴۴۴۲۰۲
۰۹۱۷۹۴۱۰۵۶۳
تلگرام و واتس اپ:
۰۹۱۷۹۴۱۰۵۶۳
لینک کانال تلگرام:
keshavarzionlinappledena@
ایمیل:
Saberi.kh۱۳۶۵@gmail.com

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت