3621 بازدید

شرکت نیک سپهر واردکننده کود بذر و ادوات کشاورزی

آگهی دهنده: شرکت نیک سپهر

  • شرکت نیک سپهر واردکننده کود بذر و ادوات کشاورزی

  • شرکت نیک سپهر با فعالیت در زمینه واردات و توزیع نهاده های کشاورزی (کود، بذر و ادوات کشاورزی) و با بهره گیری از بهترین متخصصان آماده عرضه محصولات یاد شده به کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی در سراسر کشور عزیزمان می باشد. این شرکت با هدف توسعه و پیشرفت کشاورزی پایدار و خدمت به جامعه کشاورزی تاسیس گردیده و علاوه بر ارائه محصولات مورد نیاز کشاورزان، آمادگی مشاوره در این زمینه را دارا می باشد.
  • متاسفانه یکی از معضلات جدی که بخش کشاورزی امروزه شاهد آن بوده و هست استفاده خودسرانه و نامناسب کودها و سموم کشاورزی است که  نه تنها باعث بهبود عملکرد و کیفیت محصولات نمی شود بلکه صدمات جبران ناپذیری را به خاک و سلامت انسان وارد کرده و باعث بی اعتمادی کشاورزان و مصرف کنندگان به کارخانجات تولیدی و شرکتهای وارد کننده کود " سموم و نهاده های کشاورزی” می شود. 
  • در صورتیکه اگر در مصرف این محصولات دقت کافی در مورد کیفیت  میزان مصرف و  . . . به عمل آورده شود چه بسا تاثیرات بسیار مطلوبی نیز در پی خواهد داشت.  
  • از طرف دیگر در چند سال اخیر با توجه به روند رو به رشد مصرف این محصولات در بخش کشاورزی و تقاضای خرید نهاده های با کیفیت وارداتی و بالا بودن نرخ ارز و  . . . " نهاده های نا مرغوب و بی کیفیت وارداتی از مبادی مختلف در دسترس کشاورزان عزیز قرار گرفته و همانگونه که قبلا ذکر شد باعث بوجود آمدن خسارتهای متعددی به بخش کشاورزی گردیده است.
  • در این راستا شرکت نیک سپهر جهت خدمت رسانی به کشاورزان عزیز اقدام به واردات انواع کودهای مرغوب از کمپانی زیگلر(Ziegler) آلمان با برند تجاری پلنتاپ (Plantop) نموده است. 
  • کلیه کودهای ارائه شده توسط این شرکت مجوزهای لازم از سازمان آب و خاک را دارا بوده و آماده تحویل به همکاران و کشاورزان عزیز می باشد.
  • این شرکت در زمینه ادوات کشاورزی نیز تحقیقات و اقداماتی را انجام داده و در این زمینه نیز موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و عرضه کمپانی سولو (Solo) آلمان و کمپانی گریلو (Grillo) ایتالیا گردیده است.
  • از تولیدات کمپانی سولو (Solo) میتوان انواع سمپاش های دستی و پشتی (از نوع تلمبه ای " موتوری " شارژی و اتومایزر) " دمنده ها " کودپاش و بذرپاش دستی را نام برد که سابقه ی حضور نزدیک به 30 سال را در بازار ایران داشته اند.شرکت گریلو (Grillo) نیز یکی از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید ادوات کشاورزی سبک و انواع تراکتورهای 2 چرخ در اروپا است. 
  • توان مانور دهی و کارکرد بالا در انواع خاک ها " اصطحلاک پایین و کیفیت بالای قطعات این ادوات را به یکی از قابل اعتمادترین محصولات در نزد کشاورزان تبدیل کرده است.

تلفن  دفتر مرکزی: 02633420761-3

تلفن انبار: 02165436940-3

فکس: 02633420758

ایمیل: info@niksepehr-agriculture.com

سایت: http://www.niksepehr.com

آدرس: کرج، مهر شهر، بلوار شهرداری، نبش خیابان 223، ساختمان سهند، طبقه 5، واحد 9

کد پستی: 3185733859

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت