1406 بازدید

شرکت اکوپروم تولیدکننده پیت ماس روسی

آگهی دهنده: شرکت اکوپروم

فروش پیت ماس روسی

پیت ماس روسی توسط شرکت اکوپروم تولید می شود. این شرکت با استفاده از فناوری مدرن و پیشرفته، محصولات متنوع و گسترده ای از پیت ماس را تولید می کند.
محصولات ارائه شده این شرکت به شرح زیر می باشد:

پیت ماس ویژه خاک گلدان

پیت ماس ویژه خاک گلدان ، مخلوط مغذی ویژه ای است که مخصوص کاشت بذر، گل، درختچه و درخت های زینتی در گلدان، گلخانه و باغ می باشد. پیت ماس مخصوص گل دارای ترکیب غنی از عناصر شیمیایی است که برای خاک گلدان و رشد گل ها و درختچه ها لازم بوده، رشد پایدار ریشه را تضمین می کند. پایه این مخلوط، محصولی بطور طبیعی استریل به همراه لایه های مختلف پیت غنی شده با عناصر شیمیایی و اسیدهومیک است.

خاک پوششی قارچ دکمه ای

خاک پوششی قارچ دکمه ای، مخلوط مخصوص پیت ماس برای پرورش و رشد قارچ است که دارای ترکیبات لازم جهت افزایش کیفیت قارچ و راندمان تولید می باشد. خاک پوششی قارچ شرکت اکوپروم ترکیبی از خاک سطحی، مرکزی و بخش پائینی معدن است که دارای PH استاندارد برای پرورش قارچ خوراکی بوده و نوعی مادۀ جذب کننده رطوبت برای افزایش توان نگهداری آب به این ترکیب افزوده شده که نگهداری آب را به میزان 170 درصد افزایش می دهد و نیاز به آبیاری در طول دورۀ پرورش قارچ به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

پیت ماس خام

پیت ماس خام با PH 3,8 محصولی کاملا استریل بوده و حاوی بیش از 87% مواد آلی و ارگانیک است که توسط ماشین آلات مدرن فراوری شده و دارای ساختار شیمیایی و بافت یکدست و همچنین قابلیت جذب و نگهداری آب بالا تا %210 می باشد. محصول نهایی تولید شده از معدن پیت ماس حاوی 34% پیت ماس لایه بالای معدن، 33% از لایه میانی معدن و 33% از لایه پایینی معدن می باشد. پیت ماس خام یک محصول آماده به شمار نمی رود و نیازمند انجام فرایندهای تکمیلی می باشد.

خرید پیت ماس – قیمت ویژه

تولید کننده پیت ماس - شرکت اکوپرم شبکه فروش شما را گسترش می دهد و از فعالان بازار کشاورزی برای همکاری و پذیرش نمایندگی در استان یا شهرستان محل سکونت خود دعوت به عمل می آورد. 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح اهدای نمایندگی می توانید به آدرس مراجعه نمایید.
آدرس: بندر انزلی، بلور اطبا، خیابان رمضانی، کوچه کشاورز،  مجتمع امیر کبیر، طبقه ۵
کد پستی: ۴۳۱۵۶۸۵۴۴۸ 
تلفن: 44425970-013
ایمیل: sales@peatrus.com
سایت: www.peatrus.com
تلگرام: 09031810721

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت