8115 بازدید

خیش ساز صنعت خراسان تولید کننده ادوات کشاورزی

آگهی دهنده: شاکری

خیش ساز صنعت خراسان تولید کننده ادوات کشاورزی

 

خیش ساز صنعت مجموعه ای نوپا و جوان است ، که با اندیشه های بزرگ و والا ، پا به عرصه تولید در صنعت مکانیزاسیون کشاورزی کشور نهاده است .

اواخرسال 1384 ، این شرکت رسما ثبت و آغاز به کار نموده و با گذشت بیش از6 سال از فعالیت این مجموعه که متکی بر اراده پروردگار ، اتحاد و همدلی ، ایده های نوین و همتی بالا می باشد ، توانسته است راهی بس طولانی را طی وبا امید به دستیابی اهداف عالیه خود حرکت را محکمتر از همیشه ادامه دهد .
ما اراده را بر حرکت در مسیر خدمت به صنعت کشاورزی نهاده ، کمر همت را محکم بسته و با نگاه به آینده ای روشن ، گامهای استوارمان را با یاری پروردگار بر میداریم . تولید بیش از 30 نوع از ادوات و ماشین آلات کشاورزی با کیفیت بالای ملی ، طراحی و ساخت ماشین آلات با کارآیی بهتر و بیشتر و استقبال روزافزون از محصولات این مجموعه در سرتاسر میهن همیشه آبادمان، گواه بر ادعای ماست .
شرکت خیش ساز صنعت خراسان توانسته است بیش از 10 نوع از ادوات و ماشین آلات کشاورزی را در مدت زمان کوتاهی که از عمر خود می گذرد ، بنا بر نیاز ، بهسازی و اصلاح نماید. این در حالیست که این مجموعه با همان اراده و تلاش وصف ناپذیر خود توانسته است اولین نوع از خاک ورزهای حفاظتی مخصوص تراکتورهای با توان 65 اسب بخار را برای اولین بار در کشور طراحی و تولید کند .
دریافت تاییدیه های استاندارد از مرکز آزمون ماشین آلات کشاورزی ، نشان استاندارد محصول دراروپا ، نشان استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت و همچنین نشان استاندارد بین المللی سیستم رضايت مندي مشتريان برای محصولات تولید شده در شرکت خیش ساز صنعت خراسان از دستاوردهای ما در جهت تامین اطمینان خاطر کشاورزان گرامی در جهت استاندارد بودن تولیدات این شرکت می باشد .
ارائه خدمات پس از فروش منحصرد بفرد ، برای تامین آرامش خاطر کشاورزان محترم ، یکی از اصلی ترین ویژگی های این مجموعه می باشد که تمام تلاش خود را بر اصل مشتری مداری نهاده است .
ما بر ایرانی بودن تولیدات خود که با همت مهندسین جوان این مرز و بوم حاصل گشته است می بالیم و خداوند سبحان را شاکریم که ما را سربلند و با عزت می خواهد.

خیش ساز صنعت خراسان هر روز یک گام به جلو

آدرس : مشهد – کیلومتر 3 بزرگراه آسیایی – آزادی 127

در صورت تمایل به خرید این محصول می توانید با شماره های زیر، تماس حاصل فرمایید.

01732176657  ساعت 9 الی 15
09120791397  ساعت 15 الی 22
تماس از طریق تلگرام و یا واتس اپ :
09120791397

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت