13367 بازدید

شركت كاوش كيميای كرمان تولیدکننده سموم کشاورزی

آگهی دهنده: کاوش کیمیا کرمان

شركت كاوش كيميای كرمان تولیدکننده سموم کشاورزی

کاوش کیمیا کرمان با هدف توليد سموم دفع آفات نباتي در كشور در فروردين ماه سال1377 به شماره 3733 در اداره ثبت شرکتهای کرمان به ثبت رسيد و پس از اخذ موافقت کلي سازمان حفظ نباتات و ساير مجوزهاي لازم در بهمن ماه همان سال عمليات ساخت و ساز آن در شهرک صنعتي شماره 2 کرمان آغاز شد.

پس از تکمیل ساختمانها و ماشين آلات و انجام توليد آزمايشي (1000لیترآندوسولفان) در سال 1379 پروانه فرمولاسيون سموم دفع آفات نباتي را از سازمان حفظ نباتات دريافت نمود و در ارديبهشت سال 1380 با دريافت پروانه بهره برداري از وزارت صنايع و معادن رسما به بهره برداري رسید. 

طراحي كارخانه و تجهيزات موجود تماما توسط متخصصان اين شركت در داخل كشور انجام گرفته است و تمامی تجهیزات تحت نظارت متخصصین این شرکت در داخل کشورساخته شده اند. تلاش این شرکت از بدو تاسیس تولید محصولات هر چه مرغوب تر و انجام خدمات بهتر و با كيفيت هرچه بيشتر و عرضه آنها به مشتریان عزيز با قیمت مناسب بوده است.

استفاده از کادری مجرب و با گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008) ) و تلاش در جهت استقرار سيستم رضایتمندی مشتریان از جمله اقدامات شرکت کاوش کیمیای کرمان می باشد. با تولید جدیدترین سموم ، همراه با طبیعت و همگام با کشاورز می شویم.

آدرس دفتر مرکزی: کرمان،خیابان امام خمینی غربی،حد فاصل کوچه شماره1 و میدان قرنی،سمت راست،شماره 7613835999 طبقه سوم،شرکت کاوش کیمیای کرمان

آدرس کارخانه: کرمان،شهرک صنعتی خضراء(شماره2)،ناحیه A،خیابان یاسمن،خیابان سوم،سمت چپ
پست الکترونیک: info@kavoshkimia.com 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق اینستاگرام ما را دنبال کنید.

نسخه آندروید فهرست سموم مجاز خدمتی جدید از شرکت کاوش کیمیای کرمان

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت