8144 بازدید

کود آهن آیرون کارب بار افشان

آگهی دهنده: شرکت بار افشان

کود آهن آیرون کارب بار افشان

پودر قابل حل در آب IRONCARB کود آهن 6 درصد کلات شده
ترکیبات: آهن 6 درصد به صورت کلات EDDHSAM بسته بندی 1 کیلوگرم کارتن 10 عددی
معرفی: (آیرون کارب) کود آهن کلات شده با EDDHSAM برای مصرف خاکی که کاملا قابل حل در آب می باشد. آهن از جمله عناصری است که در تولید کلروفیل و سبزینگی گیاهان، تنفس و اکسیداسیون و احیا نقش اساسی دارد. قابلیت جذب آهن در خاک های ایران به دلیل PH قلیایی، میزان زیاد بی کربنات آب و کمبود مواد آلی به شدت کاهش می یابد، بنابراین کمبود آهن در بسیاری از خاک های ایران قابل مشاهده است.
علامت اصلی کمبود آهن زردی یا کلروز است که ابتدا در برگ های جوان مشاهده شده و سپس تمام برگ ها را در بر می گیرد. در این شرایط رگبرگ ها سبز باقی مانده و سطح برگ ها زرد می شود. ایرون کارب به علت دارا بودن درصد بالای ارتو – ارتو و قابلیت حلالیت بسیار بالا در آب، دارای تاثیر شگرفی است و قادر است کمبود آهن را برای مدت زمان طولانی تری در محصولات باغی، زراعی و گلخانه ای رفع نماید.
این محصول مقاوم به اشعه UV آفتاب بوده و قابلیت حفظ ارتو – ارتو را در این شرایط حفظ می کند. ایرون کارب به دلیل پایداری بالا در خاک برای اکثر نقاط ایران که دارای خاک های قلیایی و آهکی هستند،بسیار کارآمد می باشد.
نحوه مصرف: اختلاط با خاک و آب کود
موارد مصرف : کلیه محصولات کشاورزی
توصیه مصرف: گیاهان زراعی (گندم، جو، ذرت، کلزا، چغندر قند، پنبه، برنج، حبوبات و ...) شروع فصل زمانیکه سطح برگ زمین را پوشش داده باشد، بعد از گلدهی 2 کیلو در هر هکتار درختان میوه (سیب، گلابی، گردو، بادام، زیتون، هلو، گیلاس، زردآلو، انگور و ...) متورم شدن جوانه ها تا قبل از گلدهی، فندقی شدن میوه 3 کیلو در هکتار سبزی صیفی و جالیزی (خیار سبز، گوجه فرنگی، فلفل ، سیب زمینی و ...) شروع فصل زمانیکه سطح برگ زمین را پوشش داده باشد، بعد از گلدهی 2 کیلو در هکتار مرکبات متورم شدن جوانه ها، پس از تشکیل میوه 3 کیلو در هکتار گیاهان زینتی ، فضای سبز و چمن شروع فصل زمانیکه سطح برگ زمین را پوشش داده باشد، یا با مشاهده اولین کمبود 2 کیلو در هکتار
آدرس: تهران – خیابان زرتشت غربی – نرسیده به خیابان ولیعصر- پلاک 6 – واحد 2

در صورت تمایل به خرید این محصول می توانید با شماره های زیر، تماس حاصل فرمایید.

01732176657  ساعت 9 الی 15
09120791397  ساعت 15 الی 22
تماس از طریق تلگرام و یا واتس اپ :
09120791397

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت