5504 بازدید

جهان سبز زاینده رود تولیدکننده کود شیمیایی و ارگانیک

آگهی دهنده: جهان سبز زاینده رود

جهان سبز زاینده رود تولیدکننده کود شیمیایی و ارگانیک

امروزه با توجه به استفاده بیش از حد کودهای شیمیایی و نیز شور شدن آب چاه ها در برخی مناطق اکثر خاک ها دچار کاهش ارزش حاصلخیزی گردیده است و لذا دچار فقر مواد آلی می باشند و از آنجایی که صنعت کشاورزی کشورمان در جهت کشاورزی ارگانیک حرکت می کند استفاده از کود های پلت آلی بسیار متداول و پر طرفدار می باشد.
کود پلت مرغی Guano green یکی از همین کود های آلی با خواص ذیل است:
1.کاملا ضدعفونی شده و فاقد هرگونه علف های هرز و لار وحشرات.
2.افزایش ضریب نگهداری رطوبت در خاک.
3.دارای کلیه عناصر مفید آلی و ریز مغذی جهت خاک
4.کاهش EC خاک وسبک کردن بافت خاک های سنگین
5.جذب سایر عناصر غذایی و آزاد سازی تدریجی مواد.
6.کاهش درصد سرمازدگی ریشه در زمستان های طولانی و سخت.
7.سهولت مصرف و کاهش هزینه های کارگری نسبت به کودهای آلی خام.
8.تولید محصولی سالم و ارگانیک. NPKها در واقع کودهای کاملی هستند که حاوی عناصر میکرو و ماکرو به صورت توامان می باشد که دارای فرمول ها ساختار و اشکال ترکیبی متنوع و مختلفی هستند و هرکدام براساس نوع محصول و زمان مصرف استفاده می گردند.
کود نوتری مکس کودی است کامل که دارای تمام عناصر درشت مغذی یا میکرو که شامل ازت، فسفرو پتاس بوده و به همراه کمپلکسی از عناصر ریز مغذی یا ماکرو به شکل (کلات و سولفات)غنی شده و کاملا محلول در آب می باشد که مناسب جهت کلیه محصولات گلخانه ای ،زراعی وباغی بوده و در مراحل مختلف رشد با فرمول های متفاوت استفاده می گردد.
کود یونیور از انواع کودهای ترکیبی می باشد که با تنوع فرمولی بالا و با دارا بودن عناصر ماکرو و میکرو به صورت ذرات ریز نانو و به شکل یونی و نیز استفاده از ترکیبات هیومیکی و هورمون های رشد گیاهی و همچنین دارا بودن بسته بندی شکیل آنرا به محصولی با کیفیت و بازار پسند تبدیل نموده است.
آدرس: اصفهان - بلوار کشاورز - بلوار گلها - مقابل خیابان دکتر حسابی - شرکت تعاونی کشاورزی جهان سبز زاینده رود کد پستی: 8174817453

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت