10492 بازدید

آلگورا کود محرک رشد محصولی از آریاشیمی

آگهی دهنده: آریا شیمی

آلگورا کود محرک رشد محصولی از آریاشیمی:

معرفی آلگورا: آلگورا ترکیبی متعادل از عناصر غذایی ماکرو به همراه مواد محرک رشد بوده که ایده آل برای محلول پاشی و تغذیه برگی می باشد. همچنین دارای کلیه عناصر ریز مغذی به صورت کلات شده است. آلگورا نه تنها به عنوان یک کود بلکه به عنوان یک محرک رشد آلی بوده که جهت غلبه بر تنش ها و ارتقا رشد و سلامت به گیاه کمک می کند. این کود حاوی انواع مختلفی از هورمون های گیاهی (از قبیل سایتوکنین، اکسین و ...)، پلی ساکاریدها ، آلجینیک اسید، ویتامین ها، اسیدهای آمینه و نیز عناصر ریز مغذی مورد نیاز گیاهان مانند آهن، روی، منگنز، مس، بُر و ... می باشد. وجود هورمون سایتوکنین در این ترکیب کودی باعث تسریع رشد گیاه گردیده و همچنین بتائین و آلجینیک اسید موجود در این کود باعث افزایش مقاومت در برابر تنش های محیطی، آفات، بیماری ها و افزایش عملکرد می شود. 
ترکیبات آلگورا:
نیتروژن14 (N) آهن 0/46(Fe) فسفر14 (P2O5) روی0/4 (Zn) پتاسیم14 (K2O) منگنز0/4 (Mn) گوگرد 2/5(S) مس 0/2(Cu) محرک رشد آلی 317ppm(PGR) بُر 0/01(B)

مزایا و ویژگی های آلگورا :

• افزایش حجم ریشه و در نتیجه افزایش جذب عناصر غذایی • افزایش قدرت رشد گیاه و نیز بهبود کمیت و کیفیت محصول • کاهش و رفع علائم ناشی از کمبود عناصر غذایی در محصولات • افزایش مقاومت گیاه در برابر حمله آفات و بیماری ها، تنش های خشکی، شوری، جابجایی و انتقال گیاه • افزایش تقسیم سلولی، سنتز پروتئین، کربوهیدرات و میزان کلروفیل به دلیل دارا بودن هورمون های تحریک کننده رشد از جمله اکسین و سایتوکنین مصرف این کود در طول دوره رشد گیاه باعث افزایش رشد ریشه، ساقه و بطور کلی باعث تسریع در روند رشد گیاه و افزایش باردهی می گردد.
نحوه اثر آلگورا:
استفاده همزمان عناصر غذایی و مواد محرک رشد موجود در این کود نسبت به زمانی که هر یک از این مواد به صورت جداگانه به گیاه اضافه می شوند سبب جذب بهتر عناصر غذایی شده همچنین موجب بهبود رشد ریشه و عملکرد بالاتر می گردد. اختلاط پذیری: آلگورا با اکثر کودها و سموم سازگار و قابل اختلاط است، اما توصیه می شود قبل از اختلاط با هر ترکیبی تست سازگاری انجام شود. این کود با ترکیبات اسیدی قوی و روغن های معدنی قابل اختلاط نمی باشد.
روش مصرف کود آلگورا:
زراعی 2- 1/5 کیلوگرم در هکتار (1 بسته* در هکتار) 3- 2 کیلوگرم در هکتار (2 بسته* در هکتار) 1 تا 2 بار محلول پاشی در مراحل اولیه رشد باغی 3- 2 کیلوگرم در هزار لیتر آب (1 تا 2 بسته* در هزار لیتر آب) 5- 3 کیلوگرم در هکتار (2 تا 3 بسته* در هکتار) 2 تا 3 بار محلول پاشی با فواصل 15 روز *هر بسته حاوی 1700 گرم کود می باشد. مقادیر توصیه شده کلی بوده و میزان دقیق مصرف، بسته به نوع گیاه، سن گیاه، شدت کمبود عناصر و ... متغیر است، لذا توصیه می شود که برای بهینه نمودن اثر بخشی کود با کارشناسان مجرب منطقه یا کارشناسان فنی شرکت آریا شیمی مشورت شود.
توصیه های آلگورا:
از محلول پاشی کود در شرایط نامساعد آب و هوایی از قبیل خشکی بیش از حد هوا و یا در زمان احتمال وقوع بارندگی خودداری شود. از محلول پاشی این کود در دوران گل دهی اجتناب شود. از محلول پاشی در هنگام ظهر و هوای گرم اجتناب شود.
نشانی : تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان پونک، مجتمع قائم، طبقه پنجم، واحد 17 sign 


در صورت تمایل به خرید این محصول می توانید با شماره های زیر، تماس حاصل فرمایید.
۰۱۷۳۲۱۷۶۶۵۷  ساعت ۹ الی ۱۵
۰۹۱۲۰۷۹۱۳۹۷  ساعت ۱۵ الی ۲۲
تماس از طریق تلگرام و یا واتس اپ :
۰۹۱۲۰۷۹۱۳۹۷

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت