4963 بازدید

پویاکشت شرق تولید کننده نشاء هزاره سوم

آگهی دهنده: پویا کشت شرق

پویاکشت شرق تولید کننده نشاء هزاره سوم

عرضه کننده مرغوبترین نشاءهای زراعی ،باغی ،دارویی و سینی های نشاء

مزایای کاشت با نشاء هزاره سوم :

- کاهش دفعات آبیاری: با عنایت به ططی دوره رشد مهم ابتدایی در گلخانه ( قبل از انتقال نشاء ) که تقریبا دو ماه به طول می انجامد، این مدت از دفعات آبیاری و نیز هزینه کارگری و همچنین طول مدت دوره داشت و هزینه های مربوطه می کاهد.

- زودرس کردن محصول : با این روش با توجه به کاشت زود هنگام بذر در شرایط گلخانه ای در زمانی که عملا کشت آن در فضای باز بدلیل شرایط جوی میسر نمی باشد، محصول حد اقل 40 روز زودتر به بازار مصرف میرسد.

- حذف توقف رشد در مرحله انتقال : در نشاء های معمولی بدلیل تنش در انتقال نشاء از خزانه به مزرعه پس از انتقال حد اقل 20 روز شاهد توقف در رشد بوته می باشیم که در روش کشت نشاء باتوجه به تفکیک نشاء در حفره های مشخص نشاء بدون هر گونه تنش خاص و نیز عدم صدمه به ریشه گیاه به مزرعه منتقل می گردد.

- افزایش عملکرد محصول پاییزه : با این روش به علت عدم تداخل آبیاری های ابتدایی دوره ی کاشت بهاره و نیز عدم نیاز آبیاری در 50 روز اول کاشت نشاء در مزرعه با آبیاری های پایانی محصولات پاییزه به ویژه گندم افزایش عملکرد در محصولات پاییزه را شاهد می باشیم.

- تراکم مناسب بوته : به دلیل عدم خطا در سبز بذور ( که در کشت مستقیم یک معضل به حساب می آید) در این روش شاهد تراکم مناسب بوته در مزرعه و در نهایت افزایش عملکرد و حداکثر استفاده از زمین می باشیم.

- کاهش هزینه ها :

* هزینه بذر : میزان مصرف بذر در کشت نشاء نسبت به کشت مستقیم حدود 30/1 می باشد.( به عنوان مثال گوجه فرنگی)

* نیروی انسانی : بدلیل حذف عملیات تنک ،وجین و خاکدهی پای بوته و پلاستیک کشی بسیاری از هزینه های نیروی انسانی حذف می گردد.

*هزینه پلاستیک : اخیرا کشاورزان جهت زودرس نمودن محصولات خود اقدام به کشت زیر پلاستیکی می نمایند که با این روش این مسئله منتفی می گردد.

شماره همراه:  7004-802-0915

آدرس:مشهد- بلوار پیروزی-نبش پیروزی 34 -ساختمان معین-طبقه سوم - واحد پنج

لطفا در صورت تماس با شرکت پویا کشت شرق ، اعلام فرمایید از سایت آی کشت تماس می گیرید.

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت