4283 بازدید

فروش گوگرد مايع و خواص گوگرد مایع

آگهی دهنده:

فروش گوگرد مايع و خواص گوگرد مایع


گوگرد عنصري حياتي براي تغذيه گياهان ميباشد كه بصورت بلورهاي زرد رنگ در كاني وجود دارد و يك عنصر اساسي براي تشكيل ورشد سلولهاي زنده است . بطوري كه 25/% وزن بدن انسان را گوگرد تشكيل ميدهد. 

 جذب گوگرد در گياهان اعم از محصولات زراعي و باغي از طريق اكسيداسيون گوگرد خشك بوسيله ميكرو ارگانيسمها از جمله با كتري تيو باسيلوس در خاك امكان پذير است . لذا استفاده از گوگرد خشك در مقادير زياد در خاك علاوه بر ماندگاري بمدت طولاني جهت اكسيداسيون در خاك باعث افزايش هزينه توليد گرديده و عوارض زيست محيطي را نيز به همراه خواهد داشت. 

 كود مايع گوگردي گوگرد را بصورت يون هاي محلول داشته و براحتي از طريق ريشه و اندام هاي هوايي جذب گياه ميگردد. كود گوگرد مايع علاوه بر تامين نياز كودي گياهان باعث افزايش ماده آلي خاك و كاهش و اسيدي شدن محيط ريبشه گرديده و متعاقبا موجب افزايش حلاليت و قابليت جذب عناصر غذايي و ريز مغذي ها در گياهان بخصوص فسفر - روي – اهن – و ... ميگردد. 
 كود گوگرد مايع به عنوان يك اصلاح كننده خاكهاي شورو سديمي و كاهش دهنده ميزان بيكربنات آب ابياري نيز مصرف ميگردد و جذب در محيط اسيدي به صورت يون در فاصله زماني كوتاه انجام ميگردد . اين فراورده گوگردي در مجموع باعث افزايش غلظت عناصر غذايي در محلول خاك شده و افزايش حاصلخيزي و با روري اراضي زراعي را موجب ميگردد. مصرف كود مايع گوگرد توليدي نياز به كودهاي وارداتي را كاهش داده و مصرف متعدل كودهاي ريز مغذي را در پي خواهد داشت.

خرید کود گوگرد مايع


مزایای کود گوگرد مایع : 
-قارچ کش بسیار قوی
-حلالیت 100% در آب
-بسیار مقرون به صرفه
-افزایش 30% تولید محصولات
-کاهش استفاده از کودهای دیگر
-اصلاح زمین های شور، قلیایی و آهکی
-بالا بردن کیفیت محصولات در عطر و طعم
-ضد عفونی کننده خاک و پیشگیری از آفات
-افزایش جذب فسفر، آهن، روی و منگنز درخاک
-افزایش مقاومت گیاه در برابر خشکسالی و سرما
- قارچ کش و از بین برنده حشرات
- رفع سیاهکها ، انواع سفیدکها و زنگهای زرد
- پیشگیری از انتشار و ابتلاء به بیماری های گیاهی
- عدم استفاده از هرگونه مواد شیمیایی و مضر
قابلیت جذب بالا در گیاهان- تولید و تأمین اسیدهای چرب در ساختار طعم انواع میوه ها
علاوه بر خواص ویژه در مقایسه با کودهای شیمیایی، گوگرد در تشکیل مزه پاره ای از محصولات باغی   مانند سیر، پیاز و انواع میوه ها نقش ویژه ای را ایفا می کند.

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت