2982 بازدید

سم فن والریت حشره کش و کنه کش 20 درصد EC

آگهی دهنده: شرکت واسترگرین

سم فن والریت حشره کش و کنه کش 20 درصد    Fenvalerate Maad 20 % EC

سم فن والریت حشره کش و کنه کش
سم حشره کش و کنه کش غیر سیستمیک با اثر تماسی و گوارشی این آفت کش در بازار با نام تجاری سومیسیدین وجود دارد . این ترکیب اثر ضربه ای سریع دارد و از گروه پایتیروئیدهای مصنوعی است که با نحوه اثر تماسی و گوارشی طیف گسترده ای از آفات راسته های بال پولک داران ، سخت بال پوشان و غیره را در محصولات مختلفی نظیر دانه های روغنی صیفی جات ، سبزیجات ، میوه های آجیلی ، سیب زمینی ، چغندر و یونجه ، غلات لوبیا ، نخود و نیز درختان میوه کنترل می کند.
سم فن والریت واستر روی آفات گیاهی موثر بوده و جزء اولین پیرتروئیدهای مصنوعی است که به علت قدرت حشره کشی زیاد و دوام در برابر نور خورشید در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد . برای انسان و جانوران خونگرم سمیت متوسط دارد و همچنین روی پوست و چشم نیز ایجاد حساسیت مختصری می کند. فن والریت واستر چربی دوست بوده و به راحتی جذب لایه کوتیکول حشرات و سطح برگ شده و در نتیجه در مقابل اثر شسته شدن باران مقاوم است .خاصیت حشره کشی این ترکیب به مقدار دز توصیه شده در مورد هر آفت و پوشش کامل لایه سم روی سطح برگ بستگی دارد.
سم فن والریت واستر با قارچ کش های غیر قلیایی قابل اختلاط است ولی بلافاصله پس از مخلوط کردن باید مصرف شود. در حلالهای آلی براحتی حل میشود. 
این ترکیب خورندگی ندارد .

موارد توصیه فن والریت واستر در محصولات کشاورزی

سبزیجات و صیفی جات کرم غوزه و اگروتیس (کرم طوقه بر )
1 لیتر در هکتار
درختان میوه سردسیری مینوز لکه گرد و شته
5/0 در هزار
پنبه برگخوار مصری، کرم غوزه و کرم طوقه بر
1 لیتر در هکتار
چغندرقند برگخوار کارادرینا، کرم غوزه پنبه(هلیوتیس)،پرودنیا(برگخوار مصری)،و اگروتیس(کرم طوقه بر)
1 لیتر در هکتار
یونجه سر خرطومی برگ یونجه
1 لیتر در هکتار

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت