15955 بازدید

شرکت گل سم گرگان توليدکننده سموم دفع آفات و كودهای شيميايی

آگهی دهنده: شرکت گل سم

شرکت گل سم گرگان توليدکننده سموم دفع آفات و كودهای شيميايی

شركت گل سم گرگان يكي بزرگترين شركت هاي توليد سموم دفع آفات و كودهای شيميايی در كشور است كه به پاس تلاش مستمر در جهت ارتقاء جايگاه توليد ناخالص داخلي كشور شايسته كسب عنوان واحد صنعتي نمونه كشوري از وزارت صنايع و معادن كشور در سالهاي ۱۳۸۶ و ۱۳۹۳ گرديد. 
گل سم گرگان با پشتوانه بيش از نيم قرن تجربه و فعاليت در زمينه توليد، واردات و توزيع مواد شيميايي كشاورزي ، ساليانه بين ۱۵ تا ۲۰ درصد مصرف سموم كشور را با مواد اوليه آزمايش شده از منابع معتبر جهاني و بر اساس استانداردهاي FAO توليد و با بهترين كيفيت در اختيار مصرف كنندگان محترم قرار مي دهد. 
شرکت گل سم گرگان تلاش دارد تا سموم خود را تحت ليسانس توليد كنندگان اصلي اروپايي و ژاپني مانند Syngenta سينجنتا سوئيس، ISK ژاپن، Sumitomo سوميتومو ژاپن، Nippon Soda نيپون سودا ژاپن و … توليد نمايد تا هميشه در راس عرضه سموم با كيفيت در كشور قرار داشته باشد. كودهاي توليدي شركت نيز با استفاده از مواد اوليه اروپايي و فرمولهاي توصيه شده شركتهاي ايتاليايي و هلندي با بهترين كيفيت مشابه كودهاي توليدي شركتهاي تراز اول دنيا در خدمت كشاورزان محترم مي باشد.
شركت گل سم گرگان يكي از فعالين تراز اول وارد كنندگان بذر كشور است كه انواع بذور سبزي و صيفي را از معتبرترين شركتهاي بين المللي مانند سينجنتا (SG) ، هويزر، يو اس اگري سيد و غيره وارد و توزيع مي نمايد. علاوه برآن بذرهاي توليد خود را نيز دارد كه تحت عنوان كلي ثمين بذر شناحته شده است. 
شركت گل سم گرگان براي واردات سموم جديد، كودهاي شيميايي، اقدام به تأسيس يك شركت وابسته با نام رها انديش كاوان نموده است تا از اين طريق بتواند نهاده هاي كشاورزي را از شركتهاي معتبر دنيا خريداري و در اختيار مصرف كنندگان محترم قرار دهد. 
شرکت گل سم گرگان و رها انديش كاوان داراي دو بخش جداگانه فني و فروش مي باشند. بخش فروش با شبكه گسترده در سراسر كشور و اختصاص انبار هاي توزيع در قطب هاي كشاورزي كليه محصولات خود را در زمان مناسب و در اسرع وقت با قيمت يكسان در تمام كشور در اختيار كشاورزان محترم قرار مي دهد. بخش فني تركيبي از متخصصين با تجربه و نيروهاي تحصيل كرده جوان است كه كار بررسي، ثبت، ترويج و آموزش كاربرد محصولات جديد را عهده دار بوده و با بازديد از مزارع، برگزاري سمينارهاي آموزشي و شركت در نمايشگاه ها در تماس مستمر با زارعين محترم است تا آنها را به استفاده درست، منطقي و مسئولانه از نهاده هاي كشاورزي تشويق و مطلوبترين نتيجه را كسب نمايد و در عين حال پاسخگوي پرسش هاي آنها باشد. 
شرکت گل سم گرگان به دليل رعايت استانداردهاي جهاني موفق به اخذ گواهي از موسسه بين المللي استاندارد (ISO) شاملOHSAS 18001,ISO (گواهي استاندارد بهداشت و سلامت) ۱۴۰۰۱, ISO9001, شده است و براي تداوم و ارتقاء اين استاندارد، تمام مساعي خود را بكار خواهد بست. شركت رها انديش كاوان به منظور مشاركت در پاسداري از محيط زيست و حفظ تعادل طبيعي در اكوسيستم زراعي كشور اقدام به برپايي بخش كنترل بيولوژيك نيز نموده و با اخذ نمايندگي از شركت هاي معتبر جهاني از قبيل Shinetso ژاپن ، Econex اسپانيا، Sedq اسپانيا، Catch Clear كره جنوبي، Silvandersson سوئد نسبت به واردات مواد و ابزار كنترل بيولوژيك اقدام نموده است كه از آن جمله فرمون هاي اختلال در جفت يابي كرم خراط، كرم سيب، خوشه خوار انگور و آفات ديگر مي باشد. اميد است تا در اين زمينه نيز بتواند رضايت كشاورزان را جلب و در ارائه خدمت به آنها مانند هميشه سربلند باشد. 
آدرس دفتر شرکت گل سم گرگان : تهران بلوار آفريقا چهار راه جهان كودك به سمت جردن شمال جنب بانك رفاه پلاك ۷۲ طبقه ۱۳ واحد۱۳۱ شركت گل سم گرگان 
كد پستي : ۱۹۶۹۹۵۵۱۱۱ 
تلفن : (۳۰ خط ) ۸۵۵۹۷ ۰۲۱ – (۳۰خط )۸۵۵۹۶ ۰۲۱ – ۸۸۸۷۸۷۶۲ 
آدرس ایمیل : info@golsamco.com 
فكس مديريت : ۸۸۸۷۸۷۶۶ ۰۲۱ 
فكس واحد فروش و حسابداري ( بخش سم ) : ۸۸۶۶۱۶۸۸ ۰۲۱ 
فكس واحد فروش و حسابداري ( بخش كود ) : ۸۸۸۷۸۰۰۱ ۰۲۱ 
فكس واحد فروش و حسابداري ( بخش بذر ) : ۸۵۵۹۷۲۲۲ ۰۲۱ 
فکس واحد فروش و حسابداری ( بخش کنترل بیولوژیک ) : ۱۲۳ 
آدرس دفتر گرگان : گلستان،گرگان،خيابان جرجان كوچه جرجان بيستم شركت گل سم گرگان 
كد پستي : ۴۹۱۵۹۵۸۱۷۱ 
تلفن : ۲۱۵۰۲۰۱ ۰۱۷۳ -۲۱۳۷۸۵۲ ۰۱۷۳ 
فكس : ۲۱۵۰۲۰۳ ۰۱۷۳

در صورت تماس، جهت همکاری بیشتر بفرمایید از سایت آی کشت شماره تان را برداشتم

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت