4841 بازدید

سمپاش پشتی کینگ جت 20 لیتری

آگهی دهنده: مرتضی نظری

سمپاش پشتی کینگ جت ۲۰ لیتری

نکات مهم روش استفاده از سمپاش های دستی و پشتی امروزه، استفاده درست و مناسب از نوع‏ هاى کم ‏ضررتر سم‏ها و به‏ کارگیرى سمپاش‏ها، بسیار ضرورى شده است. بنابراین، بیشترشدن آگاهى کشاورزان درباره آفت‏کش‏ها و چگونگى استفاده درست از وسیله‏ هاى سمپاشى، اهمیت زیادى دارد. زیرا با این کار، سلامت خود، گیاهان مزرعه، همه انسان‏ها و محیط زیست را فراهم مى‏کنند. 
استفاده نادرست از سم‏ها مى‏تواند اثرهاى نابودکننده‏اى در محیط زیست داشته باشد. به علاوه، موجب به هدر رفتن سرمایه و بى‏اثربودن سم یا سوختگى گیاهان مى‏شود. 

سمپاش پشتی کینگ جت ۲۰ لیتری: 
طراحی ارگونامیک مخزن این سمپاش، باعث حمل و نقل آسان ان شده است و از کمر شخص محافظت می نماید . 

این سمپاش ها با نازل استیل میباشد که از نوع معمولی و تلسکوپی هم دیده میشود.طراحی آن طوری می باشد که از هر دو دست راست و چپ استفاده میگردد.این سمپاشها به وسیله دو بند مثل کوله پشتی روی شانه های شخصی که سمپاشی می کند قرار می گیرند. تکنیک این سمپاش قرار دادن محلول تحت فشار است.

با این تفاوت که فشار لازم در مخزن ذخیره نمی شود، بلکه همزمان با تلمبه زنی، این فشار در پشت نازل تأمین می گردد. 
همچنین از نوسان ناشی از تلمبه زنی نیز به وسیله محفظه فشار که در مجاورت مخزن تعبیه شده است جلوگیری می شود. 
 برتری عمده این سمپاش نسبت به سمپاش پشتی تلمبه ای، فشار ثابت آن در طول سمپاشی است. با استفاده از این ویژگی می توان آن را مجهز به بوم و نازل های تی جت کرد تا در مبارزه با علف های هرز نیز مورد استفاده قرار گیرد که از این سمپاش ها برای منزل و باغ هایی در سطح کوچک استفاده میگردد.

در صورت عدم موفقیت در خرید آنلاین و یا تمایل به خرید تلفنی و گرفتن مشاوره، می توانید با شماره های زیر، تماس حاصل فرمایید.

 ۰۱۷۳۲۱۷۹۳۱۴ ساعت ۸ الی ۱۵ 
۰۹۱۲۰۹۷۹۸۹۲ ساعت ۸ الی ۲۲ 
تماس از طریق تلگرام و یا واتس اپ : ۰۹۱۱۳۷۱۶۵۶۸ 
آی دی تلگرام: @M_N۶۵۶۸ 

 جهت خرید آنلاین سمپاش 20 لیتری کینگ جت کلیک بفرمایید

این آگهی را به دوستان خود معرفی کنید: telegram Twitter Facebook Google LinkedIn Email Pinterest Print

آی کشت