راهنمای پرداخت درج آگهی

روش پرداخت در سایت آی کشت جهت درج آگهی

۱- پرداخت آنلاین تمامی کاربران می‌توانند پس از انتخاب نوع آگهی از طریق درگاه اینترنتی در سایت آی کشت هزینه مربوطه را پرداخت نمایند.
توجه داشته باشید که پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی آگهی شما بوده و آگهی شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

چگونگی پرداخت آنلاین کاربران محترم می‌توانند مبلغ خود را با استفاده از کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب پرداخت نمایند.
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره 16 رقمی کارت این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه
خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب نموده سپس در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را وارد کنید.

۳- کد CCV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد

۴- تاریخ انقضا تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

۲- پرداخت کارت به کارت مشتریان عزیز ما می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در زیر، کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت می‌توانید از طریق همراه بانک ، دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا اینترنت بانک ،اقدام نمایید و از طریق پنل کاربری، بخش درخواست پشتیبانی اطلاعات پرداختی خود را ثبت نموده و یا با شماره 01732176657 تماس حاصل فرمایید.
نکته: برای سفارش آگهی ویژه و طلایی میتوانید کلیه مطالب از جمله عکس ، متن ،فیلم، کاتالوگ و ......را ارسال نموده تا همکاران ما مراحل درج آگهی شما را به بهترین شکل ممکن و رعایت اصول تبلیغات و مفاهیم سئو ثبت و اجرا نمایند.

شماره حساب ها :

شماره حساب: 3118505012 بانک ملت به نام مرتضی نظری
شماره کارت:5108-9662-3378-6104بانک ملت به نام مرتضی نظری

شماره حساب: 760249337 بانک کشاورزی به نام مرتضی نظری
شماره کارت:9253-7118-7016-6037بانک کشاورزی به نام مرتضی نظری

با تشکر از شما
مجموعه آی کشت

آی کشت