درباره سایت ما

مجموعه آی کشت فعالیت خود را در فضای مجازی از خرداد سال ۱۳۹۳در زمینه معرفی بهترین نهاده ها و تجهیزات کشاورزی با نام اف اس پی مارکت شروع نمود.

این مجموعه در راستای توسعه اهداف خود، در کنار تیمی مجرب ، متشکل از افراد کارآزموده در زمینه های کشاورزی،بازرگانی ،کامپیوتر و گرافیک، تمام تلاش خود را می نماید تا با بهترین شکل ممکن و با امکاناتی کم نظیر زمینه معرفی و پیشرفت شما را در دنیای گسترده اینترنت فراهم آورد.

بی شک یکی از مهمترین عواملی که باعث موفقیت شما میگردد، تبلیغات در فضای مجازیست، زیرا تبلیغ دراین فضا موثرترین روش ، بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی محسوب میگردد که یک شخص می تواند در هر زمان و هر مکانی شما را مشاهده و با شما ارتباط برقرار نماید.

کارشناسان مجموعه آی کشت، جهت صرفه جویی در وقت شما و رعایت تمام مفاهیم بهینه سازی (سئو) برای دیده شدن در صدر جستجوهای گوگل، با دریافت کلیه اطلاعات لازم، تمامی مراحل درج آگهی از صفر تا صد را به بهترین نحو ممکن اجرا و پس از تکمیل و تایید نهایی شما، فعال خواهد نمود.

ما بر این باوریم که می توان با معرفی بهترین تولیدکنندگان، واردکنندگان و فروشندگان نهاده های کشاورزی موجبات رونق کشاورزی را فراهم نموده تا کشاورزان با استفاده بجا از بهترین نهاده ها با صرف کمترین هزینه به بالاترین بازدهی مطلوب برسند.

بودن در کنار شما افتخاریست برای ما

با ما موفقیت را بصورت ۲۴ ساعته و بی وقفه تجربه کنید.

جهت کسب اطلاع بیشتر و درج آگهی می توانید از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه نظر و پیشنهادی با ما تماس بگیرید زیرا ما برای پیشرفت به کمک شما نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نخواهد رسید.

بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما از طریق ایمیل info@ikesht.com و یا بخش تماس با ما هستیم.