حسین اوجاقی

۰۹۳۳ xxx ۲۳۴۱       

گزارش تخلف


گزارش مشکل


در صورت وجود مشکل در هر قسمت از آگهی لطفا به ما گزارش دهید.

لطفا مشکل مورد نظر خود را وارد کنید
سوسک کش TROACH

سوسک کش TROACH

استان زنجان, شهر زنجان

بروز شده در : ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

بازدید : 125

سوسک کش TROACH

معرفی محصول: سوسک های خانگی از جمله موذی ترین و کثیف ترین موجودات مزاحم در منازل می باشند که در مکانهای متنوعی زندگی می کنند، اما خانه شما دلپذیر ترین محل برای فعالیت آنهاست. این موجودات مزاحم علاوه بر ایجاد ترس و اضطراب، سبب انتشار آلودگی، عفونت و امراض می گردند، بنابراین دور کردن آنها از محل زندگی، امری ضروری به نظر می رسد.
 T-ROACH محصولی جدید از شرکت فناور آرسام است که با روشی تلفیقی سبب ریشه کنی قطعی سوسکهای مزاحم خانگی می گردد. این محصول شامل سه بسته تله چسبی، یک بسته پودر جاذب و نیز دو بسته پودر سوسک کش green leaf با اثر کشندگی قاطع می باشد. 
 ابن محصول بسیار موثر و کم خطر و قابل استفاده درتمامی بخشهای منازل می باشد. مزایا بدون بو کاربرد آسان بسیار قوی با اثرگذاری بالا بدون اثر لکه گذاری روی سطوح مصرفی امکان حذف و جاروب باقیمانده پودر از سطوح دارای گواهینامه ISO 9001 و ISO 14001 و نشان سلامت محیط زیست (Environment Safegurd) دارای خاصیت تخم کشی جهت ریشه کنی قطعی سوسکهای منازل.محصول حاضر شامل سه بسته تله چسبی می باشد. 

آماده سازی تله های چسبی شامل سه مرحله به شرح زیر است: 
مرحله اول: قبل از کاربرد تله ها روکش شفاف روی لایه چسبی تله را مطابق شکل به آرامی بردارید. 
 مرحله دوم: طعمه جلب کننده تله را (که در بسته بندی محصول گنجانده شده) به آرامی و در مرکز لایه چسبی تله بپاشید. توجه داشته باشید که برای هر تله چسبی از یک سوم طعمه جلب کننده استفاده نمایید. 
 مرحله سوم: سپس به کمک راهنمای نوشته شده روی تله (پیکان های آبی رنگ) زبانه ها را از محل مناسب وارد نموده تا تله بسته و آماده استفاده گردد. 

 2-طریقه مصرف پودر سوسک کش: 
 پودر سوسک کش green leaf به صورت طعمه مسموم و در بسته های پنج گرمی و آماده مصرف می باشد.
محتوی بسته را بر اساس سطوح مورد نظر به 3 تا 5 قسمت مساوی تقسیم کرده و در مکان هایی که احتمال تردد این آفات مزاحم وجود دارد، پاشش نمایید.
توجه: پودر سوسک کش Green leaf به گونه ای طراحی شده است که سوسک پس از مصرف آن بلافاصله نابود نمی گردد، بلکه به لانه خود بازگشته و همراه خود این ماده سمی را به سایر افراد نیز انتقال داده و سپس سبب ریشه کنی آنها خواهد شدسایر کاربردها تله های چسبی موجود در بسته بندی محصول علاوه بر سوسکهای ریز خانگی سبب گیر انداختن سایر آفات مزاحم خانگی مانند مارمولک، مورچه، عنکبوت و عقرب نیز می گردد.


در صورت تماس، جهت همکاری بیشتر بفرمایید از سایت آی کشت شماره تان را برداشتم.