شرفی

۰۹۰۱ xxx ۱۸۰۰       

گزارش تخلف


گزارش مشکل


در صورت وجود مشکل در هر قسمت از آگهی لطفا به ما گزارش دهید.

لطفا مشکل مورد نظر خود را وارد کنید
فروش بذر گوجه فرنگی ادیب

فروش بذر گوجه فرنگی ادیب

استان فارس, شهر شیراز

فارس،شیراز

بروز شده در : ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

بازدید : 38

فروش بذر گوجه فرنگی ادیب

بذر گوجه ادیب از شرکت تمپا سید بوده و در پاکت های 5000 عددی در بازار عرضه می شود. گوجه ادیب  یکی از ارقام گوجه فضای باز بوده که در سال های اخیر در مناطق مختلف کشور از جمله استان فارس کشت می شود.
رقم ادیب دارای میوه ای با تیپ بلوکی ( تخم مرغی ) بوده و از این نظر رقمی بازارپسند می باشد. به طور کلی ارقام گوجه فضای باز به دو دسته تخم مرغی و گرد دسته بندی می شوند و با توجه به تقاضا و مصرف در داخل یا خارج کشور روانه بازار می گردند.
گوجه ادیب از نظر رسیدگی رقمی میان رس بوده و دارای بوته ای بزرگ حجم شاخ و برگ مناسب می باشد. این موضوع سبب کاهش خسارت آفتاب سوختگی به میوه و افزایش کیفیت آن می گردد.
از طرفی تاریخ کاشت محصول باید به نحوی تعیین گردد که زمان برداشت محصول از نظر آب و هوایی مساعد باشد و کیفیت و کمیت محصول دچار مشکل نگردد.
گوجه ادیب دارای بوته قوی بوده و نسبت به بیماری های ویروسی از مقاومت نسبی برخوردار می باشد.
رقم ادیب دارای میوه ای به رنگ قرمز خوش رنگ و بازارپسند می باشد. رنگ پذیری میوه به شرایط محیطی و آب و هوایی منطقه و مدیریت تغذیه و کوددهی محصول دارد.
بذر گوجه فضای باز ادیب دارای میوه گوشتی با سفتی مناسب می باشد. این سفتی میوه به دلیل تحمل بالای این رقم نسبت به گرما بوده و قابلیت کاشت این رقم به خصوص در مناطق جنوبی کشور و همچنین فصول گرم سال را بالا می برد.

فروش عمده و خرده انواع بذر صیفیجات و سموم کشاورزی 

با بیش از 15 سال سابقه 

جهت سفارش با شماره درج شده تماس حاصل نمایید 

ارسال 48 ساعته و تحویل در مقصد 

ارسال رایگان به تمام شهرها و شهرستان و روستاهای کشور

در صورت تماس، جهت همکاری بیشتر بفرمایید از سایت آی کشت شماره تان را برداشتم.