اکبر برزگر

۰۹۱۲ xxx ۶۳۴۴       

گزارش تخلف


گزارش مشکل


در صورت وجود مشکل در هر قسمت از آگهی لطفا به ما گزارش دهید.

لطفا مشکل مورد نظر خود را وارد کنید
فروش ذرت علوفه ای

فروش ذرت علوفه ای

استان همدان, شهر ملایر

استان همدان شهرستان ملایر

بروز شده در : ۱۹ فروردین ۱۳۹۸

بازدید : 144

فروش ذرت علوفه ای 

با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت 
تحویل سراسر کشور جهت دامپروری های خصوصی ، دولتی، صنعتی

مزایای استفاده از ذرت علوفه‌ای بسته بندی شده با دستگاه سیلو ساز

ـ افت نداشتن تناژ ذرت علوفه‌ای بسته‌بندی شده؛ وکیوم ذرت علوفه‌ای، مانع از عبور نور خورشید و خارج شدن شیرابه شده و پرس کامل آن نیز مانع از ماندن هوا در ذرت علوفه‌ای و درنتیجه مانع فساد و هدر رفتن آن می‌شود.

ـ بهداشتی بودن ذرت علوفه‌ای بسته‌بندی؛ ذرت علوفه‌ای بعد از برداشت مستقیما وارد دستگاه بسته بندی ذرت علوفه‌ای شده و به وسیله دستگاه، پرس و بسته‌بندی می‌گردد که در این عملیات دیگر نیازی به استفاده از ماشین‌آلات سنگین برای پرس کردن ذرت علوفه‌ای نیست و در نتیجه آلودگی به وسیله چرخ‌ها وارد سیلوی ذرت علوفه‌ای نمی‌شود.

ـ  با توجه به پرس کاملی که بر ذرت علوفه‌ای اعمال شده و به وجود آمدن شرایط ایده‌آل سیلو، یعنی همان شرایط بی‌هوازی سیلاژ ذرت علوفه‌ای کاملا سالم مانده و چون ذرت علوفه‌ای کپک و قارچ نمی‌زند دیگر با مشکلات تفکیک ذرت علوفه‌ای کپک و قارچ زده از ذرت علوفه‌ای سالم روبرو نیستیم.

ـ در ذرت علوفه‌ای بسته‌بندی، شیرابه، عصاره و مواد مغذی در بسته‌های ذرت علوفه‌ای باقی می‌ماند.

ـ ذرت علوفه‌ای در دستگاه به طور کامل و با قدرت 150 اتمسفر پرس می‌شود و تمامی ذرت علوفه‌ای مصرف می‌شود.

ـ سیلاژ حاصل از تخمیر ذرت علوفه‌ای بسته بندی سیلاژی یکنواخت است و تمامی نقاط ذرت علوفه‌ای داخل بسته‌ها یکسان تخمیر می‌شوند.

ـ در هر گوشه از دامداری و در دما و شرایط آب و هوایی مختلف، می‌توان ذرت علوفه‌ای بسته بندی را نگهداری کرد.

ـ ذرت علوفه‌ای بسته‌بندی، بی نیاز از صرف هزینه برای احداث و راه اندازی سیلو و حتی انبار است.

ـ  ذرت علوفه‌ای بسته‌بندی به راحتی به هر مکانی  قابل جابجایی است.

با توجه به مشکلات ذخیره ذرت علوفه‌ای در سیلوهای سنتی و مزایای استفاده از ذرت علوفه‌ای بسته‌بندی شده و تاثیر این ماده غذایی مهم در افزایش تولید، با مهندس امیر کبیری، یکی از کارشناسان دستگاه بسته‌بندی سیلو صحبتی داشتیم که باهم می‌خوانیم:

استفاده از روش جدید در سیلو کردن ذرت علوفه‌ای سبب ماندگاری بالاترسیلو، کیفیت بهتر سیلو، برداشت آسان‌تر، سرعت بالاتر سیلو کردن، حفظ شیرابه مغذی سیلو و کاهش دور ریز خواهد شد، بطوری که در سیلوی سنتی، 50 سانت از اطراف سیلو، به ویژه روی بار به دلیل آلودگی، دورریز خوراک را خواهیم داشت اما در روش جدید این دورریز تقریبا صفر خواهد بود. همچنین در این روش می‌توان دستگاه را در هر نقطه از دامداری، که کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد مستقر و سیلو را برپا کرد.

با وجود اینکه مشابه خارجی این دستگاه در کشور وجود دارد اما دستگاه‌های داخلی به دلیل قابل رقابت بودن با دستگاه‌های خارجی، انتخاب بهتری برای دامداران خواهد بود. دستگاه‌های خارجی به دلیل عدم ارائه درست خدمات پس از فروش برای دارندگان خود مشکل ایجاد می‌کنند، معمولا این دستگاه‌ها طبق خواست مصرف کننده طراحی شده تا نیاز آنان به بهترین شکل تامین شود علاوه بر این، قیمت مناسب‌تری نسبت به مشابه خارجی خود دارند و می‌توان گفت با نصف قیمت، همان خدمات و حتی بهتر را ارائه خواهند داد، دستگاه‌های ساخت داخل مطابق و مناسب با شرایط اقلیمی کشور ساخته شده و در نتیجه عمر مفیدتری خواهند داشت . تمام اینها و موارد ذکر شده دیگر به معنی کاهش هزینه برای دامدار خواهد بود.


در صورت تماس، جهت همکاری بیشتر بفرمایید از سایت آی کشت شماره تان را برداشتم.