نهالستان مهندس آرمین قاسمی

۰۹۳۰ xxx ۱۵۲۰       

گزارش تخلف


گزارش مشکل


در صورت وجود مشکل در هر قسمت از آگهی لطفا به ما گزارش دهید.

لطفا مشکل مورد نظر خود را وارد کنید
فروش نهال پیوندی گردو چندلر

فروش نهال پیوندی گردو چندلر

استان آذربایجان غربی, شهر میاندوآب

بروز شده در : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

بازدید : 103

فروش نهال پیوندی گردو چندلر

گردو پیوندی چندلر یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام گردو در جهان می باشد.
منشاء این رقم از آمریکا بوده و اکثر باغات گردو در آمریکا از این رقم است. درختان این رقم در بهار دیربرگده بوده و حدود پانزده روز دیرتر از درختان بذری شروع به رشد می کنند. 

بنابراین برای مناطقی که با سرمای بهاره مواجه هستند می توانند مناسب باشند. اما به دلیل دیررسی محصول برای مناطقی با فصل رشد کوتاه قابل توصیه نمی باشند. قدرت رشد درخت نسبتاً کم، باردهی و عملکرد بسیار زیاد، کیفیت میوه نیز به دلیل درشتی، پوست کاغذی عالی می باشد. مغز در این رقم بسیار سفید و حتی در تابستان های خیلی گرم نیز کیفیت آن خیلی تحت تاثیر قرار نمی گیرد. 

بهترین ارقام گرده دهنده برای این رقم، فرانکت (Franquette) و روند (Ronde) هستند. این رقم از تلاقی پدرو و UC-۵۶-۲۲۴ بدست آمده است و بسیاری از خصوصیات آن از لحاظ بارور بودن جوانه های جانبی، زمان ظهور برگ و برذاشت محصول شبیه والد خود پدرو میباشد. 

قدرت رشد درختان چاندلر متوسط بوده و به طور نیمه راست رشد می کنند و یک رقم بسیار امید بخش تجاری محصوب می شود محسوب می شود. از ویژگی های بارز این رقم بار دهی در شاخه های جانبی می باشد و همچنین دیر گل بودن آن باعث می شود این رقم در فصل بهار که اغلب باغات دچار سرما زدگی بهاره غیر مقاوم هستن از خود مقاومت خوبی نشان دهد .
نهالستان مهندس آرمین قاسمی


در صورت تماس، جهت همکاری بیشتر بفرمایید از سایت آی کشت شماره تان را برداشتم.