گروه صنعتی کارپرن

۰۹۱۲ xxx ۳۱۰۴       

گزارش تخلف


گزارش مشکل


در صورت وجود مشکل در هر قسمت از آگهی لطفا به ما گزارش دهید.

لطفا مشکل مورد نظر خود را وارد کنید
فروش ویژه فیلتر دیسکی

فروش ویژه فیلتر دیسکی

استان تهران, شهر اسلام شهر

آدرس دفتر مرکزی: بزرگراه ستاری,خیابان پیامبر,خیابان صبح دوست,پلاک ۱۷

SALES.KARPERN@GMAIL.COM

بروز شده در : ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

بازدید : 192

فروش ویژه فیلتر دیسکی

گروه صنعتی کارپرن با بیش از 18 سال سابقه درخشان در صنعت تصفیه آب و فاضلاب، با بهره گیری از کادر مجرب، استاندارد های ملی و بین المللی، استفاده از تکنولوژی های مدرن و تجهیزات پیشرفته این افتخار را دارد جهت صیانت از محیط زیست، در داخل و خارج از کشور خدمت رسانی کرده و محصولات خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در داخل ایران و بازار های منطقه ای ارایه نماید
================================================================
فيلتر ديسكي در جداسازی ذرات معلق در فرآیندهای تصفیه آب و پساب های شهری و صنعتی کاربردهای فراوانی دارد. اين فيلتر جهت جداسازي ناخالصي هاي معلق موجود در آب با سایز مش 20، 40، 55، 70، 100، 130، 200 و 400 ميكرون موجود می باشد. هر چقدر سایز مش فیلترها ریزتر باشد، قدرت تصفیه کنندگی آن بالاتر می رود بدان معنی که کلیه ذرات معلق بزرک تر از سایر مش فیلترها، در آن به دام می افتد و از جریان آب یا پساب حذف می گردد. 
فيلترهاي ديسكي راهکاری نوين در فیلتراسیون در فرآیندهای تصفیه آب و پساب های شهری و صنعتی به شمار مي روند كه داراي مزايايي همچون سرعت بالاي تصفيه، حجم اشغالي كم و هزينه پايين مي‌باشند. از دیگر مزایای این فیلترها، عدم استفاده از اجزای مصرفی است. 
دیسک‌های فیلترها قابل باز شدن و شستشو بوده و در اثر تجمع ذرات در مش فیلترها که منجر به افزایش افت فشار بین ورودی و خروجی فیلتر می شود، به راحتی می‌توان سیستم را به صورت اتوماتیک شستشو و کنترل نمود. 

سیستم فیلتراسیون دیسکی با توجه به مقدار و نوع ذرات کلوئیدی در آب یا پساب و نوع کاربرد خروجی آن طراحی می گردد. همچنین این سیستم می تواند بعنوان بخشی از پیش تصفیه در سیستم های غشایی (MF, UF, NF, RO) جهت کاهش چشمگیر ناخالصی های معلق در آب مورد استفاده قرار گیرد. 

فیلترهای دیسکی دو نوع هستند : 1-هیدروهلیکس 2- مدولار 
نوع هیدروهلیکس به نوع مودلار ارجحیت دارد چرا که تیغه‌های زیرین فیلتر در نوع هلیکس حرکتی گردابی حول دیسک های فشرده ایجاد می‌کنند. این سیستم به علت حرکت دورانی آب حول محور دیسک‌ها به جداسازی بهتر مواد معلق از سیال کمک می‌کند. نیروی گریز از مرکز، ذرات معلق سنگین‌تر را از دیسک ها دور نگه داشته و سایر ذرات بزرگ تر از سایز مش فیلتر، قابلیت عبور از شیارهای بسیار ریز موجود ما بین دیسک ها را نداشته و در نهایت سیال فیلتر شده به خروجی فیلتر هدایت می شود. تجمع ذرات معلق در قسمت ورودی دیسک‌ها عامل افزایش افت فشار آب طی عبور از فیلتر است. هرگاه افت فشار بیش از حد معین شد، فیلتر از حالت فیلتراسیون خارج و عمل شستشوی معکوس روی آن انجام می‌گیرد. 
فیلترهای دیسکی با سایزهای ورودی و خروجی 2، 3 و 4 اینچ تکی و دوبل موجود است. بدنه این فیلتر ها از پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده‌اند. جنس صفحات فیلتر دیسکی از PVC می باشد. 
روی دیسک های PVC شیارهای فوق العاده ریزی وجود دارد که ذرات و مواد بسیار ریز معلق در آب را گرفته و تا زمان انجام فرآیند شستشوی معکوس در خود نگه می‌دارد. 
در حین عملیات شستشوی معکوس، ذرات از بین شیارهای دیسک‌ها به وسیله جریان معکوس آب خارج می‌شوند. فیلترهای دیسکی برای حذف مواد بیولوژیکی و ذرات معلق در سیستم های آبیاری قطره‌ای نیز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. =================================================================================== جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز مشاوره رایگان با ما 
آدرس دفتر مرکزی: بزرگراه ستاری، خیابان پیامبر، خیابان صبح دوست، پلاک 17 =================================================================================== فیلتر دیسکی – فیلتر دیسکی اتوماتیک – دیسک فیلتر– فیلتر دیسکی خود شوینده فیلتر دیسکی تمام اتوماتیک – فیلتر دیسکی تایمکس – فیلتر دیسکی TIMEX تایمکس – TIMEX


در صورت تماس، جهت همکاری بیشتر بفرمایید از سایت آی کشت شماره تان را برداشتم.