گروه صنعتی کارپرن

۰۹۱۲ xxx ۳۱۰۴       

گزارش تخلف


گزارش مشکل


در صورت وجود مشکل در هر قسمت از آگهی لطفا به ما گزارش دهید.

لطفا مشکل مورد نظر خود را وارد کنید
فروش سیستم های آب شیرین کن کشاورزی

فروش سیستم های آب شیرین کن کشاورزی

استان تهران, شهر اسلام شهر

آدرس دفتر مرکزی: بزرگراه ستاری,خیابان پیامبر,خیابان صبح دوست,پلاک ۱۷

SALES.KARPERN@GMAIL.COM

بروز شده در : ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

بازدید : 253

فروش سیستم های آب شیرین کن کشاورزی

اسمز معکوس تکنولوژی ای است که مواد جامد محلول و ناخالصی ها را با استفاده از یک ممبران (غشا) ی RO نیمه تراوا می زداید. 
ممبران نیمه تراوا با اجازه ی عبور آب، مقدار زیادی از مواد جامد محلول و دیگر آلودگی ها را در پشت ممبران نگه می دارد. ممبران های RO برای انجام این کار به آب با فشار بالا ( بیشتر از فشار اسمزی ) نیاز دارند. عملکرد صحیح یک سیستم RO می تواند 5/99 درصد از املاح و ناخالصی های محلول وارد شده را بزداید هدف از فرایند اسمز معکوس تبدیل آب های لب شور ، شور و آب دریا به آب آشامیدنی است در این روش آب با فشار از میان غشایی گذرانده می‌شود که نیترات و سایر مواد معدنی را فیلتر می‌کند. 

نیم تا دو سوم آب پشت این غشا باقی می‌ماند که به عنوان آب پسمانده دور ریخته می‌شود. سیستم‌های اسمز معکوس با کارآیی بالا از فشارهای در حد یک میلیون پاسکال استفاده می‌کنند همچنین بهترین روش نمک زدائی از آبهای لب شور استفاده از فرایند اسمز معکوس می‌باشد، زیرا سیستم پیچیده‌ای نداشته و راهبری آن قابل کنترلتر از دیگر روشها می‌باشد و با توجه به توسعه روشهای پیشرفته تولید غشاهای پلیمری، به‌کارگیری این روش، توجیه بیشتری دارد اسمز معكوس (RO) فرایندی فیزیكی است كه می توان از محلولی (حلال + ناخالصی) به كمك یك غشاء نیمه تراوا، حلال تقریبا خالص تهیه كرد. اسمز معكوس می تواند تا 98% مواد معدنی حل شده و مواد آلی و كلوئیدی آب را حذف كند. 

تكنولوژی اسمز معكوس در دهه های اخیر با به بازار آمدن انواع جدیدی از غشاها، بطور قابل توجهی گسترش یافته است. اساس كار اسمز معكوس اگر یك غشاء نیمه تراوا (Semi-Permeable Membrane) بین دو محلول با غلظتهای متفاوت قرار گیرد، مقداری از حلال (رقیق) از یك طرف غشاء به طرف دیگر منتقل می شود. 
غشاء معمولا از جنس استات سلولوز و یا پلی آمید است. البته امروزه غشاء را از مخلوط استات سلولوز و تری استات سلولوز می سازند. 
 جهت طبیعی حركت حلال به گونه ای است كه محلول غلیظ تر، رقیق می شود. گروه صنعتی کارپرن با 18 سال سابقه در زمبنه ی طراحی سیستم های RO جهت آب های لب شور و شور (آب دریا)، در ظرفیت های مختلف از 5 متر مکعب در شبانه روز تا ظرفیت های بالا را دارا می باشد
گروه صنعتی کارپرن، در راستای ارائه خدمات پس از فروش مناسب به گروه مشتریان نسبت به توسعه و تجهیز بخش خدمات پس از فروش به منظور ارائه خدمات در دوران گارانتی و پس از گارانتی محصولات تولیدی خود اقدام نموده و خود را ملزم به ارائه خدمات پس از فروش مناسب از جمله پاسخگویی به موارد گارانتی، چگونگی نصب و راه اندازی تجهیزات و تامین قطعات یدکی استاندارد می داند.

آدرس دفتر مرکزی: بزرگراه ستاری,خیابان پیامبر,خیابان صبح دوست,پلاک 17


در صورت تماس، جهت همکاری بیشتر بفرمایید از سایت آی کشت شماره تان را برداشتم.
جمعه شگفت انگیز کشاورزی آنلاین